Każdy z nas marzy o własnych czterech ścianach, w którym znajdzie swoje miejsce na świecie. Kiedy zdarzy nam się większy zastrzyk finansowy, bądź jesteśmy gotowi zapożyczyć się solidnie w banku w celu kupna mieszkania, bierzemy się za poszukiwania. Tutaj mamy dwie opcje: albo decydujemy się na zakup mieszkania deweloperskiego lub mieszkania z rynku wtórnego czyli mówiąc prościej używanego. Te pierwsze są z reguły sporo droższe, jednakże budowane są nieraz w bardzo ładnej okolicy z dodatkową infrastrukturą. Są one jednak w stanie surowym i trzeba je wyposażyć. Jeżeli na rynku deweloperskim nie znajdziemy nic dla siebie, trzeba zacząć poszukiwana na wtórnym rynku nieruchomości. Wówczas siadamy do przeglądarki internetowej i szperamy w portalach aukcyjnych w poszukiwaniu ogłoszeń o sprzedaży. Mieszkania takie z reguły są nieco tańsze i często zdarza się, że są w pełni umeblowane. Bardzo często jednak są mieszkania bardzo stare, zamieszkiwane i urządzone przez dziadków sprzedającego. Wówczas trzeba będzie także zainwestować w poważny remont.

budowac24.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here