Etui na Samsung S20

Modele Galaxy to flagowa seria renomowanej marki koreańskiej Samsung. Premiera kolejnego smartfona zawsze wzbudza zainteresowanie, ale poprzednie modele też nie tracą na popularności. W dobrej cenie można kupić Galaxy S20, a także akcesoria do niego. Sprawdź, co polecamy.

Samsung Galaxy S20 jest popularnym telefonem, dlatego prezentujemy praktyczne i popularne akcesoria dedykowane do tego modelu. Solidnie wyposażony flagowiec świetnie posłuży przez długi czas – posiada między innymi mocny procesor Exynos 990 i 8 GB pamięci RAM, ekran z matrycą Dynamic AMOLED o przekątnej 6.20”, a także certyfikat wodoszczelności IP68. Zadbaj o niego i zapewnij mu właściwą ochronę.

Etui na Samsung S20

Przede wszystkim dobierz etui na Samsung S20 FE lub S20, gdyż zakup flagowego modelu wymaga uwagi i dobrych zabezpieczeń. Wymania modelu na nowy będzie się wiązała ze stratą dużej sumy. Dodatkowe akcesoria ułatwią codzienną prace, ale przede wszystkim ochronią go przed uszkodzeniami. Podstawę stanowi dobrej jakości etui, które można dopasować do swojego stylu i okazji – case przyda się na co dzień, a stylowe skórzany etui na spotkania biznesowe. Jako etui na Samsung S20 sprawdzą się ponadto kabury – dobre głównie na wyjazd lub dla osób pracujących fizycznie.

Szkło hartowane na ekran

Niezbędne jest też szkło hartowane na ekran albo specjalne etui, stanowiące połączenie szkła ochronnego oraz bumpera. Świetnie chroni ono boki i plecki urządzenia. Na rynku są dostępne takie etui w przezroczyste – urządzenie jest zabezpieczone i nadal wygląda bardzo stylowo.

Akcesoria samochodowe do S20

Warto mieć też akcesoria, które pozwolą bezpiecznie korzystać ze smartfona podczas jazdy samochodem. Będzie to między innymi uchwyt do telefonu, słuchawki, ładowarka i antypoślizgowa mata. Podczas prowadzenia auta korzystanie z telefonu grozi mandatem i może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Uchwyt można zamocować na szybie samochodu, dostosować wysokość, a także ustawić smartfon pod wybranym kątem. W ten sposób obserwowanie nawigacji czy włączenie ulubionej muzyki będzie wygodne i bezpieczne, bo nie odwróci uwagi kierowcy od tego, co dzieje się na drodze.

Korzystanie ze smartfona podczas jazdy wyczerpuje jednak baterię, dlatego dobrą opcją jest również ładowarka samochodowa. Będzie przydatna głównie podczas dłuższych tras, na przykład wyjazdu na wakacje. Na desce rozdzielczej warto też położyć matę antypoślizgową, która zabezpieczy drobne przedmioty, np. telefon, przed ześlizgnięciem się.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here