restauracja w Wieliczce

Restauracja w Wieliczce SORAY została urządzona w stylu Jack’a Daniels ‘a dlatego wnętrze prezentuje się wyjątkowo pięknie i stylowo. Atutów tej restauracji jest znacznie więcej, dlatego goście są z niej bardzo zadowoleni. W restauracji znajduje się bar gdzie zastosowano oświetlenie nadające wnętrzu niesamowitego stylu. W barze można spróbować alkoholi z różnych zakątków świata.

Po ciężkim dniu w pracy warto usiąść trochę na jednej z wygodnych kanap i sączyć powoli drinka. W tak przyjaznej i miłej atmosferze czas spędzony tam da nam dużo energii. Wystrój w połączeniu z oświetleniem i wyposażeniem dają niesamowite efekty. Można spotkać się tutaj ze znajomymi, ale można również zorganizować spotkanie biznesowe. Na wszystkie okazje restauracja Wieliczka SORAY jest przygotowana i oferuje swoim gościom to, co najlepsze.

Najlepsze dania z całej Europy

Będąc w tej wyjątkowej restauracji po prostu trzeba skosztować potraw oferowanych przez Szefa Kuchni. To osoba z bardzo dużym doświadczeniem oferująca nam smaki, które można spotkać w różnych zakątkach Europy. Na chwilę można wrócić do wspomnień z wakacji próbując dań kuchni śródziemnomorskiej. Do dań polecić można orzeźwiające drinki, które w połączeniu z pysznymi daniami głównymi i lekkimi przekąskami tworzą niepowtarzalną całość.

Jeśli ktoś lubi owoce morza i specjały Starego Kontynentu to tutaj otrzyma dokładnie to, czego szukał. Dodatkowo można liczyć na niesamowite i pyszne desery oraz pełne witamin sałatki wykonane z najlepszych i najświeższych warzyw. Ta restauracja w Wieliczce jest najlepsza, bo kładzie nacisk na jakość oferowanych przez siebie dań. Wystarczy raz spróbować ich kuchni żeby się w niej zakochać i chcieć tutaj wracać.

Miła obsługa i nowoczesny wygląd

Restauracja stawia na wysoką jakość usług, dlatego wykorzystują do tego designerskie wnętrze oraz najwyższej klasy elementy zastawy. Naczynia w restauracji wykonane zostały z najlepszej porcelany, możemy również korzystać ze stylowych sztućców posiadających detale w kolorze kości słoniowej. Połączenie tego wszystkiego daje ucztę nie tylko dla podniebienia, ale również dla naszej duszy. Tam miło spędza się czas i chce się wracać. Stworzenie takiego wyjątkowe wnętrza wymaga sporego doświadczenia i korzystania z usług projektantów znających się na swojej pracy. Możemy tutaj liczyć na połączenie zastawy, mebli, kolorów i elementów wystroju w całość. To dzięki temu udaje się stworzyć spójną całość. Wszystko jest stworzone tak, żeby goście czuli się tam jak u siebie w domu.

Menu restauracji

Menu zostało przygotowane w taki sposób żeby każdy bez wglądu na to, co lubi mógł tutaj to znaleźć. W ofercie znajdziemy przystawki jak i dania główne, ale nie ma problemów, żeby zamówić pizzę, zupę czy makaron. Miłośnicy ryb również będą zadowoleni, bo znajduje się w ofercie coś dla nich. Można zjeść pysznego pstrąga czy łososia. Do picia poza alkoholami mamy również kawę, herbatę czy soki. Przygotowanie takiego menu pozwoliło dopasować się pod wymagania wszystkich gości. W menu znajdą coś pysznego i dorośli i dzieci.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here