Infernal jest świetną historią, która jak widać została opisana przez Polaków z jednego, ze znanych studiów developerskich. Gra co najważniejsze jest w trybie FPP, TPP dzięki czemu przed Polakami stanęło nie lada wyzwanie, które według mnie zostało spełnione bardzo dobre, bowiem gra odnosi sukces nie tylko na Polskich pułkach gdzie ma możliwość goszczenia. Infernal to bardzo dobra opowieść o człowieku który chce wyjść z jednego ze swoich interesów, jednak jak się okazuje nie jest to takie proste ponieważ firma która go wcześniej zatrudniła, chce go zabić ze względu na wielką wiedzę o nich samych. Wszystko to doprowadza iż wcześniejszy stróż prawa, musi przejść na stronę zła, gdzie będzie musiał walczyć w służbie zła po to aby zniszczyć tak naprawdę inne zło, w którym jak się okazuje siedział od lat. Gra jest również bardzo dobra i fajna w akcji, bowiem mamy możliwość rozgrywki na naprawdę świetnych lokacjach oraz w grafice która pozwala na oglądanie nam naprawdę świetnych efektów jak chociażby śnieżyce.

team-pentagram.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here